Przejdź do treści

BS Śmietana - Diesel Serwis Śląsk

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Regeneracja wtrysków i filtrów DPF Śląsk

 


Firma BS Śmietana Diesel Serwis od 30 lat zajmuje się serwisem układów zasilania w silnikach Diesla. Od chwili założenia firmy motoryzacja była naszą PASJĄ. W wielu tematach związanych z silnikiem Diesla przecieraliśmy szlaki i byliśmy wśród pionierów na polskim rynku. Nasza specjalizacja to regeneracja wtrysków, regeneracja wtryskiwaczy oraz regeneracja filtrów DPF. Układy zasilania i konstrukcje silników ewoluowały, a nasza firma od chwili powstania zawsze dotrzymywała kroku wszystkim nowościom. Każda nowa technologia była natychmiast wdrażana. Liczne szkolenia, licencje i nowoczesny park maszyn pozwala na utrzymywanie wysokich standardów świadczonych przez nas usług.

Potwierdzeniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej są liczne dyplomy i certyfikaty, a sama firma posiada autoryzację większości wiodących marek z branży motoryzacyjnej. Zgrany zespół dobrze wyszkolonych ludzi, pracujący w rodzinnej atmosferze, jest zawsze do Państwa dyspozycji. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów jest dla nas głównym priorytetem.

 

Pozytywne oceny i rekomendacje Klientów z całego Śląska i nie tylko, świadczą, że często poszukiewane usługi jak: regeneracja wtryskiwaczy czy regeneracja filtrów DPF wykonujemy profesjonalnie i rzetelnie.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno osoby prywatne jak i warsztaty mechaniczne.

POSIADAMY AUTORYZACJĘ

 

  

 

Logo Bosch - Diesel serwis Śląsk

 

Logo Denso - Regeneracja wtrysków

 

Logo Delphi - Regeneracja filtrów DPF

 

Logo Siemens - Regeneracja wtryskiwaczy